czwartek, 21 grudnia 2017

Nowa "Cutie Honey" w 2018!


To dobry czas dla fanów prac Wujaszka Nagaia. Niedawno do kin trafiła nowa wersja "Mazingera Z" - "Mazinger Infinity". Na początku przyszłego roku ma wystartować "Devilman Crybaby" w reżyserii Masakiego Yuasy. A dziś na twitterze wyłapałem news o nowej adaptacji trzeciej kultowej serii stworzonej przez Go Nagaia - "Cutie Honey". Nowa adaptacja, zatytułowana "Cutie Honey Universe" zapowiadana jest na przyszły rok. Reżyserią zajmie się Akitoshi Yokoyama (Photokano, odcinki RahXephona oraz Tatami Galaxy), Natsuko Takahashi (Togainu no Chi, Urahara, Yuyushiki) będzie odpowiadać za kompozycję serii, a rolę naczelnego reżysera animacji pełnił będzie Syūichi Iseki (The Dragon Dentist, epizod 3 i 13 Japan Animator Expo). Animacją zajmie się studio Production Reed. Podobnie jak wspomniane wcześniej Mazinger Infinity oraz Devilman Crybaby, nowa Honey powstaje w ramach uczczenia 50 lat działalności Wujaszka Go.
Dodatkowo, na najbliższym Comikecie będzie można także nabyć dakimakurę z tytułową bohaterką.

Sos

2 komentarze:

  1. Bardzo dużo starych serii ostatnio jest odświeżanych :) Co mnie bardzo cieszy bo do starych serii mam duży sentyment a z nowych rzadko trafiam na coś dobrego.

    OdpowiedzUsuń
  2. moja ulubienica ale jak nielubić bohaterki o tak ujmującym charakterze i złotym sercu czyste złoto :) a jej temat no szczerze powiem nawet śni mi się nocami onegai onegai na na na :) nawiasem film live action z 2004 nawet fajny może nie trzyma cały czas poziomu ale ma kilka boskich scen :) w 2016r wyszedł nowy film ale trochę go boje się oglądać bo w necie wyczytałem że zrobili go na serio a ta seria ma jednak ogromny atut w postaci luzu i humoru

    OdpowiedzUsuń