środa, 21 lutego 2018

Kanadowski Down Load nareszcie w wysokiej jakości!


Długo oczekiwana przeze mnie chwila w końcu nadeszła! Jakaś dobra dusza dorwała i dostarczyła jedną z najładniejszych rzeczy od Yoshinoriego Kanady - "Down Load: Namu Amida Butsu wa Ai no Uta" - w wysokiej jakości, ripowane prosto z Laser Dysku! Dodatkowo rip ów został przezeń bardzo ładnie podrasowany, przez co można się cieszyć tym fantastycznym animacyjnym widowiskiem w jeszcze większej chwale! Link do wideo na YT, w którego opisie można znaleźć również bezpośredni link do pobrania zamieszczam poniżej:

Warto wspomnieć także, że przy OVA tej, oprócz legendarnego Kanady, pracowały także takie osobistości jak Rintaro, Tatsuyuki Tanaka czy też Masafumi Mima. Więcej na temat tej świetnej animacji możecie przeczytać o tutaj.

Dziękuję za info Animated Golem

3 komentarze:

 1. pierwsza notka w tym roku życzę by wena nie opuszczała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, najs, właśnie wczoraj myślałam, że znów pooglądałbym sobie jakichś przypadkowych, starych OAVek. To nawet miałam zassane ale z pewnością w gorszej jakości - z chęcią porównam. Liczę, że będzie dobre a przynajmniej ładne, ufam Tobie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie! Super smearsy, paleta kolorów, Kanadowskie flary i efekty! I jeszcze storyboardy 10/10. No i jako że robili tu Tatsuyuki Tanaka i inni key animatorzy Akiry, to możesz się spodziewać licznych podobieństw do tej bajki też

   Usuń