środa, 1 stycznia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku!


Na wstępie - spóźnione, wiem. A-ale napisałem już i na swoim Facebooku, i na MFC, i na Figurkowie... więc wybaczyć można, prawda?

W każdym razie - będzie to, trzeci na tym blogu, swoisty post informacyjny, w którym podsumuję to co się w ubiegłym roku wydarzyło, skrobnę co nieco na temat tego co planuję tu jeszcze wstawić itede itepe.

Tak więc, Blog funkcjonuje już praktycznie pół roku. Hip, hip, hurra~! W tym czasie udało mi się, mimo mojego ogromnego lenistwa, tymczasowej pracy i natłoku obowiązków studenckich, popełnić aż 57 artykułów, z czego większość to głównie recenzje mniej lub bardziej wartych uwagi starych anime. Oprócz tego okazjonalnie pojawiły się tutaj recenzje tytułów niszowych, ciekawych gier wideo (choć tego typu teksty akurat bardziej publikuję teraz na jfan.pl) oraz nawet - uwaga - 2 relacje z konwentów (licząc Zjazd Figurkowiczów). A oprócz tego udało mi się zrecenzować aż 5 figurek z mojej kolekcji i nawet jeden Artbook. Póki co trzymam się zatem wstępnych założeń i nie offtopuję tu za bardzo... zakładając, że na blogu da się w ogóle offtopować *śmiech*
2013 był dla mnie bardzo dobrym rokiem... choć zaczął się, jak to się popularnie mawia, "Do dupy". Z każdym kolejnym miesiącem było już jednak coraz lepiej. Udało mi się spełnić wiele marzeń, dopaść sporo tzw. "Świętych Graali" (upragnionych figurek i gier)... zapowiedziano również wiele interesujących mnie gier i anime (SUPER ROBOT TAISEN Z3 FUCK YEAH!). No i nie zapominajmy o tak wspaniałych eventach, jak Zlot Figurkowiczów (bawiłem się naprawdę przednio i nie mogę się doczekać kolejnego~!) i BAKA 2k13. 
Na dobrą sprawę, jedyne na co w tym roku bym narzekał, to nadmiar zapierniczu na studiach. Zwłaszcza gramatyka opisowa, brrrr...
Mam naprawdę spore nadzieje, że 2014 będzie rokiem równie udanym, a nawet lepszym.

Jakie mam plany na przyszłość? Oczywiście więcej zachwycania się starociami i serwowania wam jak największej ich ilości. Nadal spodziewać się możecie także recenzji moich figurek, okazjonalnego pisania o nowszych tytułach (pod warunkiem, że są niszowe/powiązane z mecha) oraz recenzowania jakiejś gry raz na ruski rok (choć tutaj raczej odsyłam na jfan). Oczywiście nadal będę też pisał relacje z konwentów, na których się zjawię.
 Rozważam także wprowadzenie pewnej nowej kategorii tekstów, ale póki co pozostawię to w tak zwanej "Sferze Tajemnic", gdyż nie mam jeszcze 100% pewności co z tego wyniknie. Powiem zatem tylko tyle, iż w niedalekiej przyszłości pojawiać się tu może zacznie coś więcej niż tylko relacje i recenzje (nie martwcie się jednak, nie będą to moje pamiętniki. Takich pierdół nikt nie chciałby czytać *śmiech*)
Uprzejmie informuję także, iż napisy do "Dream Hunter Rem" oraz "New Dream Hunter Rem" są już praktycznie ukończone i powinny w najbliższym czasie trafić do sieci. Proszę was jeszcze tylko o troszkę cierpliwości~

Wypada również podziękować wam wszystkim, kochani czytelnicy, którzy na tego bloga, nawet raz na ruski rok, zaglądacie. Cieszę się niezmiernie, że komuś się moje teksty podobają i są przyjemną lekturą. Zdecydowanie motywuje mnie to do dalszego pisania.
Szczęśliwego Nowego Roku życzę Wam wszystkim~! Mam nadzieję, że obfitował będzie w same wspaniałe rzeczy.

Na sam koniec dodam jeszcze, że skończyłem składać i malować swojego Big O. Za kilka tygodni zatem spodziewać się możecie jego recenzji.


6 komentarzy:

 1. Podziwiam za taką ilość opublikowanych tekstów, prowadzę bloga od mniej więcej tego samego czasu a nie udało mi się nawet dobić do 15 opublikowanych wpisów. haha W każdym razie życzę tyle samo zapału i mnóstwo wolnego czasu w 2014 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam jestem szczerze mówiąc zaskoczony, że tyle tego mi się udało skrobnąć, zwłaszcza że ostatnie kilka tygodni przed świętami miałem tak zawalone robotą, że praktycznie nie wiedziałem gdzie ręce wsadzić.
   Zapał raczej mi nie siądzie, bo cholernie lubię "wylewać siebie" i pisać. Bardziej się martwię, że kiedyś tam mi się skończy materiał. Ale to raczej nie szybko, bo ponad 800 serii na liczniku jest, figurek nadal sporo jeszcze zostało a i w sytuacji kryzysowej na te gry mogę się przesiąść.
   A mnóstwo czasu wolnego się przyda, oj przyda. Zwłaszcza że kiedyś na sesję się trzeba zacząć uczyć...

   Usuń
  2. Masz MAL, czy jakąś inną listę, gdzie uzupełniasz obejrzane anime? Bo chociaż jeszcze do 800 nie dobiłam to z doświadczenia wiem, że przy większej ilości obejrzanych serii dobrze takie coś posiadać.

   Usuń
  3. Nie mam. Kiedyś tam chciałem założyć, ale że uzupełnienie tej listy o wszystko co znam zajęłoby za dużo czasu (nie wspomnę już o tym, że wielu mi znanych rzeczy tam chyba nawet nie było...) to sobie odpuściłem. Póki co starcza mi normalny zeszycik + głowa (jakoś tam się to wszystko mieści)

   Usuń
  4. A MAL ponoć najbogatszą listą z anime w internetach. No jakbym teraz miała uzupełniać od początku całą listę to też nie dałabym rady, na szczęście listuję wszystko regularnie od ponad 4 lat. :)

   Usuń
 2. Wprawiasz innych blogerów w kompleksy z taką ilością recenzji. Oby nowy rok był pomyślny. ;3 Ciekawie się, co to za 'nowe kategorie tekstów'.

  OdpowiedzUsuń